Kombinat to niebanalne połączenie "prostego" bistro z nowoczesnym spojrzeniem na tradycyjna kuchnię polską.

Lokalne produkty, własne kiszonki i przetwory, kawa z najlepszej, czechowickiej palarni, ekologiczne, polskie wino oraz rzemieślnicze piwo - to właśnie kwintesencja Kombinat Bistro.

Autorska kuchnia, niebanalny, wystrój, zawsze uśmiechnięta i pomocna obsługa są gwarantem niezapomnianej wizyty. Przekonaj się sam - odwiedź nas w Kombinat Bistro!

Sprawdź naszą galerię zdjęć! kliknij


NAJWYŻSZA JAKOŚC

 

Zadowolenie i dobre samopoczucie naszych gości stawiamy na pierwszym miejscu, dlatego zarówno wszystkie nasze dania, jak i nasze piwo powstają w wyniku połączenia składników najwyższej jakości, regionalnych specjałów i pasji naszych kucharzy oraz browarników.

Kombinat Bistro z myślą o Was

Przyjaźni dzieciom

Dla naszych "najmniejszych" gości przygotowaliśmy kolorowy kącik zabaw. Dysponujemy również przewijakiem oraz krzesełkami do karmienia. W razie "nieprzewidzainych wypadków" nasza obsługa poratuje Was środkami czystości ;)

tablica specjałów

Co tydzień proponujemy państwu różnorodne dania z poszczególnych regionów polski i świata. Różnorodne, autorskie desery znajdziesz w naszej witrynie - zapytaj o nie kelnera

Warsztaty kulinarne i kolacje degustacyjne

Co jakiś czas organizujemy tematyczne warsztaty kulinarne oraz kolacje degustacyjne. Więcej informacji o naszych eventach znajdziecie w zakładce Aktualności oraz na naszym facebookowym profilu.

Lokalne specjały

Naszą kuchnię opieramy na własnych przetworach i kiszonkach. Z chęcią poczęstujemy Was kawą z syropami własnej produkcji, autorską lemoniadą z palonego siana oraz pysznymi ciastami własnego wypieku

 

C.H. Stara Kablownia

ul. Legionów 83A
Czechowice-Dziedzice

 

32 722 60 42

rezerwacje@dziedzice.pl

 

 

 
(C) 2019 Kombinat Bistro. All Rights Reserved. Restauracja przyjazna dzieciom Pszczyna
Projektowanie stron www Bielsko Pozycjonowanie Stron