Kombinat Bistro to wyjątkowe miejsce dedykowane wszystkim miłośnikom autorskiej, lokalnej kuchni oraz entuzjastom piwa najwyższej jakości.

 

Kombinat to niebanalne połączenie "prostego" bistro z nowoczesnym spojrzeniem na tradycyjna kuchnię polską.

Lokalne produkty, własne kiszonki i przetwory, kawa z najlepszej, czechowickiej palarni, ekologiczne, polskie wino oraz rzemieślnicze piwo - to właśnie kwintesencja Kombinat Bistro.

Autorska kuchnia, niebanalny, wystrój, zawsze uśmiechnięta i pomocna obsługa są gwarantem niezapomnianej wizyty. Przekonaj się sam - odwiedź nas w Kombinat Bistro!
 

Sprawdź naszą galerię zdjęć!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kombinat Bistro z myślą o Was

home_kebab_list1

Przyjaźni dzieciom

Dla naszych "najmniejszych" gości przygotowaliśmy kolorowy kącik zabaw. Dysponujemy również przewijakiem oraz krzesełkami do karmienia. W razie "nieprzewidzainych wypadków" nasza obsługa poratuje Was środkami czystości ;)
home_kebab_list2

tablica specjałów

Co tydzień proponujemy państwu różnorodne dania z poszczególnych regionów polski i świata. Różnorodne, autorskie desery znajdziesz w naszej witrynie - zapytaj o nie kelnera

home_kebab_list3

Warsztaty kulinarne i kolacje degustacyjne

Co jakiś czas organizujemy tematyczne warsztaty kulinarne oraz kolacje degustacyjne. Więcej informacji o naszych eventach znajdziecie w zakładce Aktualności oraz na naszym facebookowym profilu.
home_kebab_list4

Lokalne specjały

Naszą kuchnię opieramy na własnych przetworach i kiszonkach. Z chęcią poczęstujemy Was kawą z syropami własnej produkcji, autorską lemoniadą z palonego siana oraz pysznymi ciastami własnego wypieku